Hoşgeldiniz!

Sevgi Pınarı değerli dostları nihayet sitemiz gerçek yerine kendi adını taşıyan bir adreste yayınına kaldığı yerden devam etmektedir. Sitemizin yeni adresi www.sevgipinari.org  tur. Yeni adres artık hatırlanması , yazılması daha kolaydır. Yeni adreste yepyeni bir site kurulmuştur. Alt yapısı daha sağlam kurulmuş olup, site içi sörf daha hızlı olacaktır.

Yeni sitemizde önceki sitemizden işlevsel olarak hiç bir farkı bulunmamaktadır. Sadece  yazı editörünü kullanırken önceki sitede önce bölüm ve daha sonra bölüme bağlı katagori seçimi yapılırken bu biraz daha kolaylaştırılmış olup doğrudan katagorinizi seçerek yazılarınızı siteye gönderebilirsiniz.


Bu sitede emeği olan , sitemize ilgilerini eksik etmeyen dostlarımızdan küçücük bir istirhamımız olacaktır. Kıymetli vakitlerinizden bir beş dakika ayırarak sitemize üye olmanızdır. Çünkü siteye yazı , yorum ve bazı işlevlerinden faydalanmak için mutlak surette üye olmanız gerekir.

Bu siteye katkıda bulunan , bizi takip eden ilgilerini esirgemeyen tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sizlerin desteği ile daha güçlü bir sevgi pınarına ...

 

Sevgi Pınarı

Not:

Tüm sorunlarınızı  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine yazabilirsiniz..

on 01 Mart 2012
Gösterim: 2974

Yorum Yapabilmek için Siteye Kayıt olmanız gereklidir.

Siteye Kayıt için Tıklayınız.

Yukarı Kaydır